Брелок оберіг Сова
Опис:
- Матеріал: ювелірний сплав
- Колір: сріблястий
- Розміри: 48 мм* 24 мм*3мм
- Довжина ланцюжка з карабіном і кільцем 6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴




