Амулет медальйон у вигляді голови вовка – символ Школи Вовка, де навчався Геральт. Цей медальйон – це не просто знак приналежності до відьмацького ремесла; він ще й корисний у справі. Медальйон відчуває наближення небезпеки і починає вібрувати. Крім того, він реагує на присутність магії, магічних істот та різних надприродних чудовиськ.
Подарунковий набір Кулон Відьмак The Witcher на ланцюжку. Подарунок підійде як для коханої людини, так і для рідної.
Універсальний розмір відмінно підійде як для чоловіка, так і для жінок.
Талісман з головою вовка діє на власника як оберіг має такий вплив:
- допомагає позбутися старих страхів, подолати сумніви;
- розвиває інтуїцію і попереджає про небезпеку (вважається, що у власників розвивається «вовчий нюх»);
- зміцнює дух і тіло чоловіка, допомагає впоратися з багатьма хворобами;
- захищає від негативних думок, тривог;
- робить чоловіка привабливішим для жіночої статі.
Розмір кулону амулету; 38 мм * 37 мм * 15 мм
Довжина ланцюжка: 60 см
Ланцюжок: плетіння бельцер
Матеріал кулона: Біжутерний сплав
Матеріал ланцюжка: нержавіюча сталь
Вага кулону: 18 гр
Упаковка: коробочка
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 37 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Матеріал виготовлення виробу | Ювелірний сплав |
| Розміри | |
| Вага | 18 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
- Ціна: 280 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Ми гарантуємо цілісність доставки прикрас по Україні, Ви отримаєте замовлення на відділенні служби доставки у кращому вигляді. Наші товари для доставки ми пакуємо самі, Вам за це платити не потрібно. Відправимо Ваше замовлення протягом 24 годин з моменту його оформлення. Якщо замовлення оформлено до 13:00 буднього дня, воно буде відправлено цього дня.





