
Подарунковий набір - амулет Маска Оні на ланцюжку з нержавіючої сталі
280 ₴/набір
- В наявності
- Код: 20
+380 (95) 736-77-49
АннаУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір - амулет Трикверт на ланцюжку з нержавіючої сталі
Ще в давнину кулони у вигляді маски демона Оні вважалися сильним оберегом. Самураї носили кулон, щоб захистити тіло та душу від ворогів. Сучасне значення маски Оні – набуття мудрості через приборкання пристрастей та пороків.
Характеристики товару:
Розмір кулону амулету: 40 мм * 26 мм * 20 мм
Довжина ланцюжка; 60 см
Вага підвіски : 15 г
Матеріал підвіски; біжутерний сплав
Матеріал ланцюжка: нержавіюча сталь
Упаковка: коробочка
Для детальної консультації телефонуйте/пишіть:
+380 (95)736-77-49
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Ми гарантуємо цілісність доставки прикрас по Україні, Ви отримаєте замовлення на відділенні служби доставки у кращому вигляді. Наші товари для доставки ми пакуємо самі, Вам за це платити не потрібно. Відправимо Ваше замовлення протягом 24 годин з моменту його оформлення. Якщо замовлення оформлено до 13:00 буднього дня, воно буде відправлено цього дня.


