
Хрест 45*25 на ланцюжку бельцер із нержавіючої сталі в подарунковій коробочці
360 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 13039
Хрест 45*25 на ланцюжку бельцер із нержавіючої сталі в подарунковій коробочці. Подарунок підійде як для коханої людини, так і рідної - брата, тата, дідуся і т.д.
Універсальний розмір чудово підійде для будь-якого чоловіка. При цьому не ланцюжок, не хрест не будуть громіздкими
Завдяки високоякісному матеріалу – набір прослужить дуже довго та підходить до щоденного носіння. Нержавіюча сталь стійка до корозії та окислення.
Відмінні експлуатаційні властивості: висока стійкість до утворення корозії, до вологого середовища та різких перепадів температури, стійкість до механічних пошкоджень та агресивних засобів. Простота обробки та догляду.
Це набагато складніше за золото або срібло. Крім того, матеріал має високу стійкість до корозії і може, на відміну від прикрас зі срібла, не окислюватись. Крім того, нержавіюча сталь дуже проста у догляді при повсякденному використанні.
Розміри хреста: 45*25 мм
Ланцюжку плетіння бельцер 3 мм 60 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Упаковка: подарункова коробочка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stainless Steel |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Стать | Чоловіча |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 360 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Ми гарантуємо цілісність доставки прикрас по Україні, Ви отримаєте замовлення на відділенні служби доставки у кращому вигляді. Наші товари для доставки ми пакуємо самі, Вам за це платити не потрібно. Відправимо Ваше замовлення протягом 24 годин з моменту його оформлення. Якщо замовлення оформлено до 13:00 буднього дня, воно буде відправлено цього дня.




