Подарунковий набір - кулон Сова на ланцюжку
Кулон Сова - гарний якісний кулон - оберіг. Як оберіг, сова відома у багатьох культурах. Вважалося, що її великі очі здатні захистити від зла, тому їх робили широко розкритими і іноді з великого дорогоцінного каміння. Сова захищає від псування та пристріту, відштовхуючи всю негативну енергетику.
Подарунковий набір - Сова кулон на ланцюжку. Подарунок підійде як для коханої людини, так і для рідної.
Універсальний розмір відмінно підійде як для чоловіка, так і для жінок.
Характеристики товару:
Розмір кулону амулету: 48 мм * 24 мм * 4 мм
Довжина ланцюжка: 60 см
Ланцюжок: плетіння бельцер
Матеріал кулона: Біжутерний сплав
Матеріал ланцюжка: нержавіюча сталь
Упаковка: коробочка
Для детальної консультації телефонуйте/пишіть:
+380 (95)736-77-49
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Унісекс |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Товщина | 4 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Призначення | Унісекс |
| Набір | Ланцюжок, Подарункова коробочка, Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Ми гарантуємо цілісність доставки прикрас по Україні, Ви отримаєте замовлення на відділенні служби доставки у кращому вигляді. Наші товари для доставки ми пакуємо самі, Вам за це платити не потрібно. Відправимо Ваше замовлення протягом 24 годин з моменту його оформлення. Якщо замовлення оформлено до 13:00 буднього дня, воно буде відправлено цього дня.




