
Подарунковий набір - амулет Коловрат на ланцюжку з нержавіючої сталі
280 ₴/набір
- В наявності
- Код: 18
Коловрат (Сварожье Колесо) символізує вічне обертання Всесвіту, але його основне призначення – завжди нагадувати нам про Сонце та Світло, оскільки він несе у світ творення та життя. Ще Коловрат – це зміна космічних епох; річні цикли; зміна ночі та дня. Коловрат - традиційний слов'янський символ, що має форму сонця. Символізує циклічність та безперервність перебігу життя, рух уперед. Коловрат - універсальна, вона однаково підходить як чоловікам, так і жінкам, стаючи справжнім талісманом для свого носія, оберігаючи його від усіляких неприємностей та негараздів.
Загальні значення амулету коловрат:
- Сила та мудрість;
- Внутрішнє пізнання;
- Створення;
- Духовність,
- Освіченість;
- Зв'язок із вищими, світлими силами;
- Чоловіча та жіноча енергія..
Матеріал підвіски: біжутерний сплав
Матеріал ланцюжка: нержавіюча сталь
Розміри кулона: 33 мм * 32 мм * 3 мм
Ланцюжок: бельцер 60 см
Вага: 10 г
Упаковка: коробочка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 32 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Розміри | |
| Довжина кулона/підвіски | 33 мм |
| Вага | 10 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 280 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Ми гарантуємо цілісність доставки прикрас по Україні, Ви отримаєте замовлення на відділенні служби доставки у кращому вигляді. Наші товари для доставки ми пакуємо самі, Вам за це платити не потрібно. Відправимо Ваше замовлення протягом 24 годин з моменту його оформлення. Якщо замовлення оформлено до 13:00 буднього дня, воно буде відправлено цього дня.




